Kategori | Ahmet Maranki

Ahmet Maranki Şifalı Taşları

Taşların kişilerin ruhsal ve fiziksel yaşantılarında tahmin edemeyeceğiniz kadar faydası vardır. Ahmet Marankiye göre elmasın eski çağlardan günümüze kadar gelen en değerli taşlar arasında olduğudur. Kadın ve erkeğin arasındaki ilişkiyi kuvvetlendirerek sıkı bir bağ oluşturur. Bunun içine genellikle nişan yüzüklerinde tercih edilir. Elmas aşkı sembolize eden bir taştır. Elmas ruhsal açıdan rahatlatıcı ve güçlendirici bir taş olma özelliği taşır.
Safir gök yakut olarak bilinir. Mavi, turuncu, pembe, sarı, yeşil, mor, siyah veya şeffaf olarak bulunur. Kralların hükümdarlığını kötülere ve büyücülere karşı bu taşla korudukları bilinir. Bununla birlikte çeşitli hastalıklara da iyi gelen safir güven, sevgi ve duyguları yoğun olarak hissetmenizi sağlar. Özellikle mavi safir duygusal travmaların yarattığı duygulardan sizleri kurtaracaktır.

Ahmet Maranki Şifalı Taşları

Prof.Dr.Ahmet Maranki şifalı bitkilerden sonra şimdi de taşların insanlar üzerinde çok etkili olduğunu ve herkesin bir taşının olduğunu belirtti.Ahmet maranki dünyanın üçte birinin taşlarla kaplı olduğunu bundada bir mesaj olduğunu söyledi.Ve herkesin astrolojik boyutta bir taşının olduğunu,bu taşınızı bilirseniz sağlıklı mutlu huzurlu yaşayacağınızı söyledi.Hepinizin doğduğu ayda bir gezegenin etkisi vardır ve size teğsir eder, o gezegeninde dünyada teğsir ettiği bir taş vardır,işte bu taş sizin taşınızdır ;bu taşında bir rengi vardır.Diyen maranki ortasında kendi taşınızdan oluşan ve kenarlarında 7 taşın bulunduğu bir kolyenin bulunduğunu herkesin bu kolyeyi takmasında fayda olduğunu belirtti.
Ahmet marankinin hazırladığı 7 taştan oluşan kolye ve yüzük ortada sizin doğduğunuz ayın etkisinde kalan taş ve kenarlarındada 6 taştan oluşan bu kolye yada yüzüğü taltığınız zaman her türlü hastalıktan kurtulursunuz diyen Maranki türkiyedeki çoğu taşlar sahtedir biz özellikle hindistandan getirdiğimiz taşlarla hazırladığımız bu takıları tavsiye ediyoruz dedi.

Bu kişiye özel kolyeyi yada yüzüğü taktığınız zaman:7 şakranızda,kök şakranız,hara şakranız,midenizde,kalın bağırsağınızda,kalbinizde,akciğerinizde,troitlerin izde,endokrin sisteminizde,düşünme, algılama, unutkanlık ve beyin fonksiyonlarınızda,panik atak,hiperaktiflik gibi bütün bu rahatsızlıklarda bilimsel olarak bu taşların enerji verdiğini ve iyileştirdiği kanıtlanmıştır.

Kolye veya yüzükdeki taşlar ve etkileri

Lacivert taş üçüncü göz şakranızı açıyor
turkuaz taş troid şakrasının ilacıdır enerji verir
yeşil yakut :kalp rengidir
sarı sitrin :mideniz için iyi gelir
turuncu :organlarınızı destekliyor
Kırmızı lal taşı cinsel açıdan faydalıdır
mor amatist taşı:Beyni etkiler ve moral veririr

şifalı taşlar

 

Şifalı Taşların Sırrı

Son yıllarda eskilere olan inanışlar su yüzüne çıkmaya başladı. Bunların başında gelen şifalı taşların insanların fiziksel ve ruhsal açıdan faydaları saymakla bitmeyecektir. Bununla birlikte her taşın kendine has bir dili ve kişiden kişiye farklılık gösteren şifaları vardır. Kişiden kişiye çünkü bu durum burçlarla, kişilerin ten rengine ve inanmalarıyla alakalıdır. Şifalı taşlardan kolye, küpe, tespih ve bilezik olarak kullanılan taşların sırrı sadece inananlar ve taşıyan üzerinde etkisini ortaya çıkarıyor.

Son derece stresli bir dönemde yaşıyoruz. Ametist taşı nın strese çok iyi geldiği ve tedavi etme yeteneği olduğunu biliyoruz. Bununla birlikte bağışıklık sistemini güçlendiriyor. Bazı kişilere göre taşları kullanmak ve takmak gerekirken, bazıları için sadece aynı ortamda bulunmak yeterli oluyor. Bu taşların en sık kullanılan bazı özelliklerini kısaca sayalım. Kaplan taşı cesaret taşı olarak bilinir ve avucunuzda bile tutarak endişelerinizden kurtulabilirsiniz.

Aytaşı bacak ve sırt ağrılarınıza iyi gelir ve ve ruhsal açıdan kendinizi rahat ve doğru ifade eden bir özelliğe sahip olmanızı sağlar. Kuvars oldukça yoğun ola taşlardan biridir. Kıskançlık, korku ve öfke gibi duyguların bastırılmasını sağlar. Negatif enerjiyi pozitife çevirme de oldukça işe yarar. Lal ise tutku taşı olarak bilinir. Huzur verir ve unutkanlığa iyi gelir. Psikolojik açıdan oldukça olumlu bir hal almanızı sağlar. Bununla birlikte enerji taşıdır.

17 total views, 1 views today

Yazar:

- admin 1681 Yazı Gönderdi Bitkisel Tedavisi.


Yazara Ulaşın

Yorum Yazın

Bitkisel Tedavileri Hakkında

Sitemizde Yer Alan Bilgiler bilimsel veri niteliğinde değildir.Bu nedenle uygulamadan önce doktorunuzla yada bir sağlık uzmanı ile görüşmeniz önerilir.Bitkisel kür yada önerilerle ilgili uygulamalar hakkında sitemiz bir sorumluluk kabul etmez. Site Haritası için tıklayınız Sitemiz Kullanan Kişiler İçin Uyguladığımız Gizlilik Politikaları

İlgili Linkler