Kategori | Ahmet Maranki

Ahmet Maranki Siğil Tedavisi

Siğil HPV(Human Papilloma Virus) virüsünün sebep olduğu , vücut mukozasına yerleşen bir virüs enfeksiyonudur. Her yaşta görülebildiği üzere genelde 10-20 yaşları arasında sıktır. Boyutları ve sayıları değişkendir. Bulaşma yolları genelde temasladır. Ancak direk bulaştığı anda siğil yapamazlar. Çünkü deri virüsler için engeldir. Eğer deride herhangi bir travma durumu varsa siğiller oluşabilir.Genital bölgede buluna siğiller cinsel ilişki yoluyla da bulaşabilirler.

İnsan vücudunda siğil çıkması herhangi bir hastalık göstergesi değildir. Ancak tüm vücudu tutmuş sayıca fazla siğiller olduğunda vücudun immun sisteminde (bağışıklık sistemi) bir sıkıntı olabileceği düşünülmelidir.Normalde siğiller ağrı ve hayatı olumsuz etkileyebilecek durumlar yaratmaz. Kimileri tedaviye bile gerek kalmadan geçebilir. Bu yüzden pek bir zararları yok denebilir. Ancak kadınlar da genital bölgelerde çıkan siğiller önemsenmelidir. Çünkü bu siğiller önemsenmediğinde rahim ağzı kanserine neden olabilirler.

Ahmet Maranki Siğil TedavisiSiğil Tedavisi

Profesör Doktor Ahmet Maranki genital bölgelerinizdeki siğillerin tedavisini bitkisel formüllerle kozmik bilim ışığında tedavi edebileceğinizi açıkladı.

Siğillerin tedavisinde jinekologlara görünmenizde fayda vardır. Bunun yanı sıra şifalı bitkilerle birlikte siğillerini yok edebileceğiniz bazı bitkisel formülleri uygulayabilirsiniz. Genital bölgede oluşan siğillere iyi gelen bitkileri sıralayacak olursak; Isırgan otu, sinirli ot, ginseng kökü ve kırlangıç otudur.

Isırgan otunun çeşitleri çoktur. Ancak, bu bitkilerden doğal yollardan elde edilen sağlıklı kremleri uzman doktorlara danışarak reçetelerinize ekletebilirsiniz. Profesör Doktor Ahmet Maranki siğil tedavisinde söğüt yapraklarını öneriyor. Taze söğüt yapraklarını parmaklarınızın ucuyla ezerek, bunu siğil oluşan bölgeye iyice yedirerek sürün. Haftalık olarak bu uygulamayı 3-4 gün yaparak, zaman içerisinde siğillerinizin yok olduğunu göreceksiniz.

Siğiller için bitkisel formüller ;

*Ada soğanı ezilerek siğil üzerine konur.

*Siğil, semizotu İle oğulursa şifa bulur.

*Soğan tuzla dövülerek siyil üzerine konur.

*Söğüt külü ve sirke hamur yapılır, siğil Çizerine konur.

*Kavak ağacının külü, hamur yapılır, siğil üzerine konur.

*Siğili olana geyik boynuzu külü yalatılır.

*İncir ağacının kurumuş dalı yakılarak üç dört defa siyil yakılırsa mutlaka şifa verir.

*Bir parça asma veya söğüt çubuğu ortasından kesilir. Akan sıvı siğillerin üzerine sürülür.

*Bir avuç siğil otu yaprağı ve sapı ezilerek suyu çıkarılır. Bununla siğiller günde 3 kere ovulur.

*Bir kahve fincanı soğan suyuna 2 çorba kaşığı limon suyu ve 1 tatlı kaşığı ezilmiş kuru sarımsak konur. On dakika bekletildikten sonra bu karışıma batırılan pamuk siğilin üzerine konur. Beş dakika sonra alınıp, yerine ezilmiş sarımsaklar konur. On dakika bekletildikten sonra ılık suyla yıkanır.

* 1 parça ama veya söğüt çubuğu ortasından kesilir. Akan sıvı, siğilleri üzerine sürülür.

* Yeni koparılmış incir dalı veya yaprağından akan süt, siğillerin üzerine sürülür. Aynı işlem, sabah akşam tekrarlanır.

*  Siğilin tam üstüne, etrafına yayılmayacak şekilde, keskin sirke damlatılıp, 6 saat sonra yıkanır.

*11 tane beyaz tebeşir ezilerek toz haline gelinceye kadar ezilir. üzerine, azar, azar su dökülerek, hamur yapılır. Siğilin üstüne konup, 2 saat sonra yıkaır.

* Siğilin ucu, koparıldıktan sonra üzerine bir parça tuz ekilir. 3saat sonra yıkanır.

45 total views, 1 views today

Yazar:

- admin 1681 Yazı Gönderdi Bitkisel Tedavisi.


Yazara Ulaşın

Yorum Yazın

Bitkisel Tedavileri Hakkında

Sitemizde Yer Alan Bilgiler bilimsel veri niteliğinde değildir.Bu nedenle uygulamadan önce doktorunuzla yada bir sağlık uzmanı ile görüşmeniz önerilir.Bitkisel kür yada önerilerle ilgili uygulamalar hakkında sitemiz bir sorumluluk kabul etmez. Site Haritası için tıklayınız Sitemiz Kullanan Kişiler İçin Uyguladığımız Gizlilik Politikaları

İlgili Linkler